Nebezpečný opilec na elektrické koloběžce: v Budějovicích porušil zákaz, v krvi měl 3 promile
24.6.2026 | Tak tady bylo špatně snad úplně všechno! Strážníci v Moravských Budějovicích nachytali řidiče elektrokoloběžky, který porušil zákaz řízení, v krvi měl 3 promile, a navíc se proháněl na neregistrovaném stroji.















